UA
RU
Fiskars Discount
UA
RU
Графік роботи контакт-центру: пн-пт 9:00-18:00, сб. 9:00-17:00, нд - вихідний
Замовлення по Email:

Договір публічної оферти

1. Загальні положення

1.1. Представлена ​​оферта є офіційною пропозицією інтернет-магазину fiskars-fiskars-discount.com.ua, далі по тексту - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом з користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець) далі - «Покупець».

1.2. Даний Договір містить умови, на яких відбувається продаж, представленої на сайті продукції, далі по тексту - «Товар», Покупцеві.

1.3. Цей договір є публічним (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 54 Цивільного кодексу України) і еквівалентний "усною угодою", тому має відповідну юридичну силу.

1.4. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця і одночасно укладенням електронного договору купівлі-продажу товарів (відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України), вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті продавця.

1.5. В оферті даного інтернет-магазину, якщо контекст не вимагає іншого, представлені далі терміни мають таке значення:

  • «Інтернет-магазин» - сайт Продавця, створений для реалізації товару Покупцям, шляхом укладення Договорів роздрібної купівлі-продажу дистанційним способом.
  • «Продавець» - будь-яка юридична особа, фізична особа підприємець, згідно з чинним українським законодавством, які є власниками або розповсюджувачами Товару за допомогою даного сайту і мають намір його продати.
  • "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині fiskars-official.com.ua/ua.
  • «Покупець» - фізична або юридична особа, яка здійснила замовлення в інтернет-магазині fiskars-official.com.ua/ua.
  • "Одержувач" - фізична або юридична особа, вказане Покупцем для отримання замовленого Товару.
  • "Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов, викладених в даному Договорі.
  • "Замовлення" - оформлена і розміщена заявка Покупця на купівлю певної позиції з переліку Товарів, адресована Продавцю.

2. Предмет даного договору

2.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору і відповідно до прейскуранта сайту fiskars-discount.com.ua.

3. Як відбувається оформлення замовлення

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення оформляються через сайт fiskars-discount.com.uaua в робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість замовлення включає доставку Товару Одержувачу за допомогою кур'єрської служби "Нова Почта" в тому випадку, якщо загальна вартість замовлення перевищує 1000 грн., І не оплачується окремо.

3.1.3. Детальні умови доставки в даному інтернет-магазині можна дізнатися з розділу «Доставка і оплата» на сайті Продавця. 

3.1.4. Продавець займається продажем тільки свого товару, представленого на сайті, і не надає послуги купівлі і доставки товарів від третіх осіб за замовленням Покупця.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплачуючи Товар Покупець тим самим підтверджує укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Оплата Товару здійснюється шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця, при цьому датою оплати вважається день надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

3.2.3. Зазначені на сайті ціни Товарів є чинними на момент оформлення замовлення.

3.2.4. У покупця є право підтверджувати і скасовувати замовлення, але тільки до того моменту поки Товар не сплачено.

3.2.5. Товар може бути відправлений Одержувачу тільки після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця, за винятком випадків коли Покупець вибирає форму оплати - «Готівкою при отриманні».

3.2.6. Всі послуги використовуваних платіжних систем, терміналів, сплачує Покупець.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. Роблячи замовлення, Покупець зобов'язаний вибрати спосіб доставки і вимоги до неї, якщо такі є. Одне замовлення оформляється тільки на одну дату, час, адресу.

3.3.2. Перш ніж приступити к здійсненню доставки Продавець погоджує умови з Покупцем по телефону, вказаному в заявці.

3.4. Робота інтернет-магазину в святкові дні.

3.4.1. Порядок виконання і доставки замовлень в святкові дні вказано на сайті fiskars-official.com.ua/ua в розділі Доставка.

4. Терміни виконання замовлень

4.1. Звичайний термін виконання замовлення в межах Києва становить від 1 до 3 днів. Якщо доставка здійснюється за межі міста, терміни можуть змінюватися і обговорюються з представником інтернет-магазину. Загалом швидкість отримання Товару Покупцем залежить від його місця розташування, способу доставки та складності замовлення: кількості товару і його наявності, а також від можливих форс-мажорних подій, які не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, затори і інше).

4.2. Щоб замовлення могло вважатися вважатися виконаним Товар Повинен бути переданий Одержувачу/Покупцеві і/або його довіреним особам.

4.3. Договір між Продавцем і Покупцем починає діяти з моменту оплати Товару і до моменту вручення замовлення Одержувачу або його довіреній особі.

5. Як відбувається обробка замовлення

5.1. Обробка замовлення Продавцем починається після того як Покупець оформляє його на сайті fiskars-discount.com.ua.

5.2. Фактичний вид Товару може відрізнятися від зображення на сайті Продавця. Це не може вважатися дефектом і причиною для повернення грошових коштів або заміни Товару. 

5.3. Реальні властивості і характеристики Товарів, представлених на сайті, можуть відрізнятися від заявлених в описі через те, що всі інформаційні матеріали на сайті fiskars-discount.com.ua носять довідковий характер. Якщо у Покупця виникають питання щодо властивостей і характеристик Товару йому необхідно отримати консультацію у представника інтернет-магазину, перед оформленням замовлення. Задати питання Покупець може по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті.

6. Як здійснюється повернення або заміна товару, повернення грошей.

6.1. Обмін або повернення товару на сайті fiskars-official.com.ua/ua відбувається відповідно до "Закону про захист прав споживача", який гарантує можливість повернення товару протягом 14 днів після покупки. При цьому повинні бути дотримані наступні умови: товар не використовувався, збережено товарний вигляд виробу і його споживчі властивості, збережені всі пломби, ярлики, упаковка і т.д. Також Покупець повинен надати гарантійний талон, який видається разом з товаром.

6.2. Якщо Покупець проживає не в Києві, то для повернення Товару він може скористатися будь-якими кур'єрськими або поштовими службами. Заміна або повернення грошових коштів буде тільки після отримання Товару Продавцем і при дотриманні вищевикладених умов.

6.5. Обмін і повернення товарів належної якості оплачує Покупець.

7. Термін дії даного договору і порядок зміни його умов

7.1. Ухвалення умов Оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на вищевикладених умов.

7.2. Початком дії даного Договору вважається моменту оплати замовлення Покупцем, завершенням - момент виконання Продавцем зобов'язань, які він бере на себе відповідно до цього Договору.

7.3. Продавець залишає за собою право вносити зміни в текст даного Договору на свій розсуд в будь-який момент, при цьому йому не потрібно повідомляти про це Покупців. Ознайомитися з актуальною редакцією представленого Договору завжди можливо на сторінці fiskars-discount.com.ua/public-oferta.

7.4. Укладаючи цей договір, Покупець погоджується і визнає, що внесені зміни в Оферту переносяться в укладений вже діючий Договір між Покупцем і Продавцем.

8. Політика конфіденційності

8.1. Продавець зобов'язується зберегти в таємниці будь-яку інформацію, яку Покупець передає йому при реєстрації або при оформленні замовлення.

8.2. Продавець гарантує, що особистісні дані будуть використані тільки з метою виконання замовлення.

8.3. Замовляючи Товар Покупець дає згоду на обробку своїх особистісних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/отримувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. Оформлення замовлення на сайті можливо тільки за умови згоди Покупця з Політикою конфіденційності інтернет-магазину.

9. Відповідальність сторін

9.1. Всі ризики, пов'язані з втратою чи пошкодженням Товару до моменту його передачі Покупцеві, несе Продавець.

9.2. Одержувач, бере на себе повну відповідальність за збереження Товару з моменту його прийому.

9.3. У продавця є право передавати свої права та обов'язки по виконанню замовлень третім особам, але це не звільняє його від відповідальності.

9.4. Продавець не відповідає за неналежне використання або зберігання Товарів Покупцем.

9.5. Відповідальність Сторін у випадках, не описаних в даному Договорі, визначається відповідно до чинного законодавства України.

9.6. Продавець і Покупець згодні з тим, що будь-які спірні ситуації, які не вийшло вирішити за допомогою переговорів, вирішуються в порядку чинного законодавства України.