UA
RU
Fiskars Discount
UA
RU
Графік роботи контакт-центру: пн-пт 9:00-18:00, сб. 9:00-17:00, нд - вихідний
Замовлення по Email:

Домашній розпилювач 0.3 л Fiskars (чорний)

Зміст

Слідуючи за тенденціями у сфері садівництва, ми з гордістю представляємо вам новинку - розпилювач Fiskars. Цей інструмент покликаний забезпечити вашим рослинам рівномірне зволоження, подібне до природної роси. З його допомогою ви зможете створити ідеальний мікроклімат для кімнатних і вуличних рослин. Завдяки спеціальній технології, розпилювач створює ледь помітний туман, який ідеально підходить для чутливих культур. Корпус пляшки-розпилювача виготовлено з міцного, але легкого матеріалу, що містить до 30% смоли, отриманої з переробленої сировини. Таким чином, обираючи продукцію Фіскарс, ви не тільки дбаєте про свої рослини, а й проявляєте турботу про природу загалом, підтримуючи стале виробництво.

Дизайн розпилювача ретельно продуманий до найдрібніших деталей. Контурна форма повторює вигини руки, забезпечуючи максимально зручне захоплення. Чорний колір підходить для будь-якого інтер'єру, додаючи елегантності та стилю вашому простору.

Fiskars Urban Gardening Mister Environment (1071306)

Переваги фінського розпилювача:

  • Універсальність. Пляшка-обприскувач Fiskars може використовуватися для широкого спектра завдань, включно з поливом рослин, розпиленням добрив, інсектицидів або фунгіцидів, а також для розпилення інших рідких розчинів, необхідних для догляду за кімнатними або садовими рослинами.
  • Регульований механізм. Насадка забезпечує можливість регулювання інтенсивності розпилення - від дрібного туману до великих крапель. Це дає змогу точно налаштовувати подачу води або добрив залежно від потреб конкретних рослин.
  • Ергономічний дизайн. Зручна форма пляшки роблять використання цього інструменту максимально комфортним навіть при тривалій роботі.
  • Простота у використанні. Розпилювач легко наповнюється водою або рідким добривом через велику заливну горловину.
  • Міцність і довговічність. Продукція виготовлена з міцних матеріалів, яка здатна витримувати інтенсивне використання протягом багатьох років без втрати функціональності.

А спеціальні ножиці для квітів стануть ідеальним доповненням по догляду за рослинами.

Fiskars Urban Gardening Mister Environment (1071306)

Турбота про вас і ваш зелений куточок

Ми є офіційним дилером Фіскарс в Україні і пропонуємо повну гарантію на всі придбані у нас продукти. Працюючи безпосередньо з виробником, ми впевнені в якості та сертифікації всіх інструментів.

Не пропустіть можливість оновити свій садовий арсенал для догляду за рослинами за допомогою новинки від фінського виробника Фіскарс.

Вам буде цікаво
БІЛЬШЕ ПУБЛІКАЦІЙ
Акція
12.02.2024
Розпочни Обрізку з Супер Знижками

Розпочни Обрізку з Супер Знижками